BETA
Nejvýhodnější nebankovní půjčka pro každého
Požádat o půjčku
1.
Vyplnit žádost o půjčku

Konsolidace půjček - Rychlá online půjčka, rychlá nebankovní půjčka - Reference

"Potřebovala jsem vyplatit všechny moje stávající půjčky, ale nikdo se se mnou nechtěl bavit, protože díky jedné půjčce jsem už měla exekuci a hrozila, že mi i zabaví byt.
Musela jsem to začít hodně rychle řešit. A proto jsem nejprve zkusila oslovit banku, aby mi pomohla.
Jakmile ale bylo zjištěno, že mám exekuci a záznam v registru, odcházela jsem s prázdnou a s nepořízenou.
Nějakou dobu jsem hledala na internetu všelijaké půjčky, abych mohla vše co nejrychleji vyřešit.
Chodily mi různé nabídky na půjčky, ale vždy byl problém, že musím zaplatit poplatek předem, protože jsem prý nebotní klient. Dávalo by to i smysl, ale nechápala jsem, proč musím dávat peníze, když je naopak potřebuji půjčit. A tak jsem přestala na podobné nabídky reagovat a pokračovala jsem v hledání.
Pak se objevila tato nebankovní půjčka. Prezentovali se jako soukromí investoři a že prý nemají problém půjčku na vyplacení exekucí poskytnout. Jediný háček byl v tom, že jsem musela dát nemovitost do zástavy, aby měli jistotu, že se bude půjčka řádně splácet.
Tohle mi dávalo smysl. Každý, kdo půjčí nějakou částku, chce mít jistotu, že peníze dostane zpět, a proto potřebuje nějakou záruku.
Jelikož jsem nemovitosti vlastnila a i nadále vlastním, neviděla jsem jediný problém nemovitost dát do zástavy, abych se mohla všeho zbavit.
Tato nebankovní půjčka mi vyšla maximálně vstříc.
Nízká splátka, bezproblémové jednání, žádné poplatky předem, ale hlavně jsem nepřišla ani o nemovitost, jak to dělají některé společnosti.
Nyní jsem si od nich půjčila i na rekonstrukci a jsem opravdu spokojená.
Tuto nebankovní půjčku mohu vřele doporučit."

Helena
32 let
Poskytnutá částka: 200000,-
Litoměřice

Napište nám
Napište nám
Created by Wallis Media
Reklama
PR článek, výroba PR článku, zhotovení PR článku

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckavsem.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.